• Grupa (3-latków)

•    WITAMY MALUSZKI W NASZYM PRZEDSZKOLU

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA WYDARZEŃ W NASZEJ GRUPIE

BAL KARNAWAŁOWY

25 stycznia 2016 razem z innymi grupami naszego przedszkola bawiliśmy się na balu karnawałowym. A jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało – nie mogło zabraknąć tańców, gier, konkursów oraz bajecznych kostiumów. Był również najprawdziwszy klown, który poprowadził bal oraz umilał nam czas swoją obecnością. Fotografie z balu można obejrzeć w zakładce „Album fotograficzny” folder BAL KARNAWAŁOWY 25.01.2016.

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI OSP JANOWICE WIELKIE

Dnia 22 stycznia 2016 nasze przedszkole odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach Wielkich. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały dobrych rad naszych gości nt. zagrożeń czyhających na nas w życiu codziennym oraz jak bezpiecznie spędzić ferie. Strażacy przygotowali dla dzieci miłą niespodziankę – każdy otrzymał kamizelkę odblaskową, aby był lepiej widoczny na drodze. Dziękujemy strażakom OSP Janowice Wielkie za wzorową współpracę z naszym przedszkolem, gdyż nie była to ich pierwsza wizyta u naszych dzieci. Już nie możemy doczekać się kolejnych odwiedzin. Zdjęcia ze spotkania znajdują się w albumie 22.01.2016 r. Spotkanie ze strażakami”.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

22 stycznia 2016 zaprosiliśmy do nas nasze Babcie oraz Dziadków, aby razem z nimi przeżyć uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na licznie przybyłych gości czekały występy naszych przedszkolaków oraz słodki poczęstunek. Nie sposób jest wyrazić słowami dumę, jaka wypełniała serca dziadków na widok swoich wnucząt. W albumie „22.01.2016r. - DZIEŃ BABCI I DZIADKA - grupa 3-latków” znajduje się więcej zdjęć z uroczystości.

STROIKI BOŻONARODZENIOWE

Dnia 16 grudnia 2015 zaprosiliśmy do naszego przedszkola rodziców, aby wspólnie z nimi wykonać stroiki świąteczne. Po przygotowaniu materiałów oraz narzędzi wszyscy zabrali się do pracy, w wyniku której powstały piękne dekoracje. Wykonane własnoręcznie stroiki dzieci zabrały do domów, aby dłużej mogły się nimi cieszyć.  Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy. W albumie Spotkanie z rodzicami w grupie 3-latków - stroiki bożonarodzenioweznajduje się więcej fotografii z tego wydarzenia.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

7 grudnia 2015 odwiedził nas wyczekiwany przez wszystkich gość – Święty Mikołaj. Jak co roku przyniósł nam wspaniałe prezenty oraz świetną zabawę, za co dzieci odwdzięczyły się pięknymi piosenkami i wierszykami. Już nie możemy się doczekać kolejnych odwiedzin Świętego  Mikołaja – szkoda że przychodzi do nas jedynie raz w roku... Fotografie z wydarzenia można obejrzeć w zakładce „Album fotograficzny” w folderze 7.12.2015 r. Wizyta Świętego Mikołaja.

DYNIOWE CUDAKI

Dnia 3 listopada 2015 w grupie "Maluszków" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, na których dzieci wspólnie z rodzicami ozdabiali dynie. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu zarówno rodziców jak i ich pociech, powstały wspaniałe „dyniowe cudaki”, z wykonania których wszyscy byliśmy bardzo dumni. Więcej fotografii można obejrzeć w zakładce „Album fotograficzny” folder Dyniowe cudaki- grupa 3-latków.