• PIKNIK RODZINNY

• W piątek 7 czerwca na terenie Przedszkola odbył się pierwszy rodzinny festyn, na którym mogliśmy wspólnie spędzić wspaniały czas.  Wszyscy mogli degustować pyszne ciasta, kiełbaski z grilla, lemoniadę oraz korzystać z wielu atrakcji m.in. malowania twarzy, wplatania kolorowych warkoczyków, rysowania tatuaży. Były także bańki mydlane, wspólne gry i zabawy oraz występy przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty.  Dziękujemy wszystkim rodzicom za wielkie zaangażowanie i pomoc w organizacji pikniku.

Rada Rodziców zorganizowała zbiórkę środków, które zostaną przeznaczone na doposażenie przedszkolnego placu zabaw. DZIĘKUJEMY :)

• #MoveWeek - Tydzień aktywności fizycznej

• MOVE Week to integralna część kampanii Now We MOVE realizowanej przez International Sport and Culture Association. Projekt obchodzony jest w całej Europie i od swojej pierwszej edycji zgromadził już ponad 4 miliony uczestników, stając się tym samym jednym z największych wydarzeń sportowych na świecie, promujących korzyści z regularnej aktywności fizycznej. Nasze Przedszkole bierze już kolejny raz czynny udział w tym wydarzeniu.